Naruto-srb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napravite svoju tehniku

5 posters

Ići dole

Napravite svoju tehniku Empty Napravite svoju tehniku

Počalji od Gost Sub Mar 15, 2014 2:37 pm

Dakle, napisite koji biste vi dzutsu, kekej genkaj ili kekej totu hteli da imate ili koji vam zvuci kul a da se nije pominjao u Narutu...

Evo na primer meni se svidja tehnika brisanja (Erase Release), mogao bi da obrises neciju chakra tehniku kada bi te napao.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Napravite svoju tehniku Empty Re: Napravite svoju tehniku

Počalji od Naruto Sage Sub Mar 15, 2014 3:34 pm

Ja bih voleo da imam ocnu tehniku Unistenje (Hakai). To je tipa kao Amaterasu, skoncentrise se sva mocu u jednu tacku i sve prosto nestane Very Happy
Naruto Sage
Naruto Sage
ADMIN
ADMIN

Broj poruka : 1088
Datum upisa : 30.08.2013
Godina : 24
Lokacija : Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

Napravite svoju tehniku Empty Re: Napravite svoju tehniku

Počalji od Nicky019 Ned Mar 16, 2014 1:35 am

hmm.. zanimljiva tema... ja bi hteo kekej genkai ocnu vestinu kojom,ako te gledam u oci 5 minuta preuzmem tvoj um na sat vremena... u fazonu mesavina yamanaka dzicu zamene uma i reingana samo sto mi ostane um a ne onesvestim se... to bi bilo nepobedivo Very Happy i ako mi treba pet minuta i to da te gledam u oci Very Happy jos kad bi imao shikamaruovu senku Very Happy to bi bilo lagano

ps. ako te to telo koje sam ovlatao vestinom ubijem dok imam njegov um meni se ne desava nista...

blago onom ko me razumeo ahaha
Nicky019
Nicky019
Chunin
Chunin

Broj poruka : 416
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Napravite svoju tehniku Empty Re: Napravite svoju tehniku

Počalji od boki959 Ned Mar 16, 2014 2:11 am

ja ih nebi pravio da mi je kage bushin jutsu(tehnika senke klona)ja ostanem kod kuce a klon u skolu  super tehnika  Very Happy 

boki959
Chunin
Chunin

Broj poruka : 237
Datum upisa : 29.07.2013
Godina : 28

http://sinkrohr.ucoz.com/load

Nazad na vrh Ići dole

Napravite svoju tehniku Empty Re: Napravite svoju tehniku

Počalji od Gost Ned Mar 16, 2014 2:48 am

boki959 ::ja ih nebi pravio da mi je kage bushin jutsu(tehnika senke klona)ja ostanem kod kuce a klon u skolu  super tehnika  Very Happy 

Mogao bi da je unapredis, da to bude pravi klon pa da ne nestane kada te neko udari  Smile 

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Napravite svoju tehniku Empty Re: Napravite svoju tehniku

Počalji od Nicky019 Ned Mar 16, 2014 2:21 pm

ma manite se svega! ja bi hteo jednu tehniku i ovladao bi planetom!

GEDO MAZOOOOO (gedo statua)
Nicky019
Nicky019
Chunin
Chunin

Broj poruka : 416
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 24

Nazad na vrh Ići dole

Napravite svoju tehniku Empty Re: Napravite svoju tehniku

Počalji od Kakashi Hatake Ned Mar 16, 2014 5:54 pm

boki959 ::ja ih nebi pravio da mi je kage bushin jutsu(tehnika senke klona)ja ostanem kod kuce a klon u skolu  super tehnika  Very Happy 
Uff to bi bilo extra Very Happy


Extra bi bilo tenika teleportacija kao sto koristi 4 hokage al bez onih kunaija nego mesto gde se skoncentrisem na to mesto (al da nije dugacko jer bi bilo glupo i da se moze koristiti na svakih 30min)
Kakashi Hatake
Kakashi Hatake
Asistent
Asistent

Broj poruka : 507
Datum upisa : 03.11.2013
Godina : 23
Lokacija : Negde daleko

Nazad na vrh Ići dole

Napravite svoju tehniku Empty Re: Napravite svoju tehniku

Počalji od Neji Ned Mar 16, 2014 6:33 pm

U ima ih gomilu,tema je dobra,ali imam previse ideja,u tome je problem,pa hajmo:
Prvo idu kakkei genkai:
1.Lava stil:Tehnika vulkanske erupcije,to bi izgledalo ovako,lava stil ide iz usta,znaci,iz lave iz usta se ispred korisnika formura jedna planina,iz koje onda,zahvaljujuci kekkei genkai lava stila koji ima i drugi kekkei genkai izlazi para koja privlaci ninje u taj vulkan,a kada je u vulkanu,onda se uradi potez rukama "u-tori-hi-savu-tsu-tsudzi"i onda se taj vulkan steze,i na kraju potpuno nestane.

[size=13.333333969116211]2.Kristalni stil:Tehnika unistavanja vode,u biti,da objasnim,fazon je da se korisniku vodenog stila oduzme sva voda oko njega,a to ovako,znaci,idu potezi rukama,zatim voda se kristalizuje,zatim nastavak neki poteza rukama,voda tj.sad kristal se pretvara u prah.[/size]
Drugo su Kekkei Totou:
1.Stil cestica:Tehnika smanjivanja tela,u biti,korisnik stane u onu kocku,i njegovo telo se smanji.
[size=13.333333969116211]Trece idu doijutsu[/size]
[size=13.333333969116211]1.Sharingan:[/size]
[size=13.333333969116211]a)Wolwes:specialan genjutsu,korisnik na sebe baca neku vrstu genjutsua,tako da svi oko njega njega vide kao prozirnog tigra,i svi oko njega su paralizovani,a on ima nije u oci pogledao.[/size]
b)Rain of pain,nesto kao tsukuyomi,samo sto sebe ponovo baca epod genjutsu,tako da ostalima on izgleda kao oblak,a njegovi kunai kao kisa.
2.Rinnegan:
q)Eclipse Demage:meta je ogradjena okruglima kamenom,i medicinske ninje ne mogu da pomognu.
Neji
Neji
Jounin
Jounin

Broj poruka : 573
Datum upisa : 18.06.2013
Godina : 23

http://sinkrohr.com

Nazad na vrh Ići dole

Napravite svoju tehniku Empty Re: Napravite svoju tehniku

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu